اُکام پلیمر
اُکام پلیمر

اخبار

1400/03/16

آغاز توسعه مسیر آینده اکام پلیمر

او در ادامه افزود: شرکت اکام پلیمر که با تولید انواع چسب های گرماذوب قالبی و گرانول، پرایمر و وکس‌های پلی‌اتیلنی میکرونیزه خشک و چرب، نزدیک به یک دهه در صنعت چسب‌ پلیمری فعالیت دارد، با افزایش ظرفیت تولید در نظر دارد سال آینده گام‌های موثری در این صنعت بردارد.

قاسمی با اشاره به استاندارد چسب‌های اکام پلیمر در مقایسه با نمونه‌های خارجی گفت: یکی از نخستین اهداف تاسیس کارخانه اکام پلیمر، تنومندسازی بازوی تولیدی کشورمان بود. در این راستا با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص و متعهد به آن عمل شد. ضمن اینکه تلاش شد با تجهیز و به روز رسانی آزمایشگاه شرکت، چسب‌های اکام پلیمر از لحاظ کیفیت به استاندارد جهانی و نمونه‌های مشابه خارجی نزدیک باشند.

مدیرعامل اکام پلیمر افزایش ظرفیت تولید را تنها یکی از سلسله اهداف اکام دانست و گفت: ما در این مسیر، مجموعه اهدافی را در نظر گرفته‌ایم که افزایش 30 تنی ظرفیت تولید تنها یکی از آن‌هاست. آنچه با در نظر گرفتن پتانسیل مجموعه در پی آن هستیم، افزایش حداکثری ظرفیت تولید و اضافه کردن خطوط تولید جدید جهت تمرکز بر تولید چسب‌های تخصصی که عمدتا وارداتی هستند، به کارخانه است.